Mikołaj w lutym czemu nie ( ,,Uwierz w Mikołaja 2.")
Uwierz w Mikołaja 2.
Jak ja bardzo tęskniłam, jak bardzo chciałam powrotu Anny, Zosi, pensjonariuszy domu spokojnej starości Happy and.
Czekałam i się doczekałam i było warto.
Czy wydarzy się ten świąteczny cud?
Film to dziewięćdziesiąt cztery minuty śmiechu przeplatającego się z łezką. Film to też trochę nostalgii podanej w lekki sposób. Film to też przeurocze prostolinijne spojrzenie dziecka dziecka na świat. Zostawiający widza z nadzieją i optymizmem.
Wniosek końcowy Mikołaj ten Święty dla niego czas jest nie tylko w grudniu.
Ps. Zostawiam Wam link do posta o poprzedniej części.;
Książka/ film ,,Uwierz w Mikołaja." Dobry wybór na każdy czas
.jpg)
Komentarze
Prześlij komentarz