witam na moim blogu
Witam na moim blogu. Jestem osobą nie pełnosprawną która lubi pisać opowiadania. Na tym blogu podzielę się z Wami moimi tekstami. Pozdrawiam i zaprasza do lektury
Cześć, jestem Jola! ;) Na tym blogu dzielę się autorskimi opowiadaniami oraz pasją do teatru, filmu, muzyki i literatury. Poruszam się na wózku i chcę pokazywać, że niepełnosprawność nie definiuje człowieka ani jego marzeń. Piszę o emocjach, kulturze i codzienności — czasem nostalgicznie, czasem inspirująco, ale zawsze szczerze. Jeśli kochasz dobre historie i sztukę, jesteś w dobrym miejscu.
Jolu, pamiętam jak powstawały te teksty. Pisałaś je z potrzeby serca, pragnąc uwiecznić swoje refleksje, uczucia, chwile szczęścia i egzystencjalne niepokoje. Dawałaś je do druku w szkolnym kwartalniku "Z Górki", którego byłaś parę lat redaktorką naczelną. Byłam świadkiem Twojego dojrzewania, zdobywania pierwszych literackich szlifów i kolejnych doświadczeń dziennikarskich, włącznie z liderowaniem w pierwszym projekcie unijnym w naszym Ośrodku, zatytułowanym "Młodzi Dziennikarze w działaniu". Cieszę się, że cały czas się rozwijasz i otwierasz na świat i ludzi. To piękne, że możemy się nawzajem poznawać i ubogacać, zaglądając do świata innych, nieznanych nam ludzi. Jolu, tak trzymać! Życzę ci wirtualnej weny i złamania pióra na klawiaturze!:) MB
OdpowiedzUsuńdziękuje bardzo za miłe słowa dla takich ludzi i słów warto się rozwiać i gdyby nie Pani to mojego pióra ani tym bardziej tego bloga by nie było. Ściskam i pozdrawiam
UsuńJolu, cieszę się ogromnie, że mogę czytac Twoje teksty :)) i dziękuję, że zaprosiłaś nas czytelników do swojego świata. Cudownie jest móc odnajdywac własne myśli i pragnienia w Twoich tekstach. Pozdrawiam KasiaF.
OdpowiedzUsuń