Kobieta Ikona- KORA
Nie planowałam tego posta. Przygotowałam sobie zupełnie co innego. Piątkowy wieczór spędziłam słuchając piosenek Kobiety Ikony
Kobiety Ikony- KORY
Kora zwrócę się teraz bezpośrednio do Ciebie . Wierzę bowiem w to że, gdziekolwiek teraz jesteś. Obserwujesz stukt mojej klawiatury.
Żałuję, że gdy byłaś tu z nami. Ja byłam małym nieświadomym Twego piękna dzieckiem.
Skąd to wiem?
Wszystko to o Tobie mówią Twoje piosenki.
Tęsknię Kocham Żałuję. Jola

Komentarze
Prześlij komentarz