Rozmowy w temacie bloga i dziennikarstwa
Cześć,
tak się złożyło, że udało mi się stworzyć dla Was dwa posty. Obydwa te opowiadania dotyczą bloga, dziennikarstwa i wywiadów.
Tak, tak zdradzę Wam trochę kuchni pracy nad blogiem i wywiadami.
Jedyne co jeszcze powiem to, to że warto czekać. Będzie dużo czytania i dużo ciekawostek.
Mam nadzieje, że rozbudziłam Waszą ciekawość. Dziś tak Was zostawię. Więcej już w kolejnym poście.
Nie powiem nawet kiedy, ów kolejny post, pozdrawiam

Komentarze
Prześlij komentarz