Zjawił się ktoś... Resztę historii niech dopowie księżyc



 Zjawił się ktoś. 


Zjawił się ktoś - choć już dawno był,

Zjawił się  ktoś -jednym słowem.

Zjawił się ktoś - by czarne dni obrócić w dobry żart,


Zjawił się  ktoś- kto  jest oknem na świat. 

Zjawił się  ktoś- kto nie  pozwoli mi się bać,

Zjawił się  ktoś- kto  sprawia że śmieje się jak kiedyś.

Zjawił się  ktoś- kto sprawił że  cisza pięknie gra,


Zjawił się  ktoś- tak bardzo  chciany,

Zjawił się  ktoś - tak bardzo  czekany.

Zjawił się  ktoś- tak bardzo kochany,


Zjawił się ktoś i wszystko jest inaczej.

Zjawił się ktoś i wszystko jest  jak być  dawno miało,

Zjawił się ktoś i mi brakuje słów.


Zjawił się  ktoś  i już nie proszę o ostatnią szansę,

Zjawił się ktoś i ja śpię pięknie tak.

Zjawił się ktoś... 


Resztę  historii  niech dopowie  księżyc.

Komentarze

  1. Dostrzegam inspirację "Piosenką księżycową" Varius Manx

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gratulacje bystrego oka. Tak faktycznie słuchałam tego utworu pisząc. Mam nadzieję, że całość się podoba.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Przytulajmy i bądź my przytulani- pewna rozmowa telefoniczna.

Tak to była nasza wspólna radość. Historia jednego zdjęcia

Wieczór z ,, monopolem emocji." Koncert Janka Traczyka